سامانه فروش سازمانی B2B

سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B به شرکتهای پخش و شرکتهای فروش پخش مویرگی مخصوص تولیدکنندگان کل و واردکنندگان مواد اولیه بصورت آنلاین با امکانات حرفه ای و پشتیبانی 24 ساعته

سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B
نرم‌افزار پخش مویرگی رایگان پایا
سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

ساختار سامانه فروش

سامانه تخصصی فروش به شرکتهای پخش B2B به گونه ای طراحی شده که شرکتهای واردکننده و فروشندگان و تولیدکنندگان بتوانند به راحتی و محصولات و کالاهای حود را بصورت مستقیم در اختیار شرکتهای پخش مویرگی و فروشندگان قرار دهند.

سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

پنل کاربری تحت وب

سامانه فروش به شرکتهای پخش B2B آنلاین پایا یک پنل کاربری تحت وب در اختیار شرکت تولید کننده و شرکت پخش قرار می‌گیرد که با وارد شدن در این پنل کلیه روند سفارش کالا را بصورت مستقیم و آنلاین می‌تواند مدیریت کند.

مهمترین شعار سامانه فروش به شرکتهای پخش B2B پایا بر سادگی و راحتی کاربر در هنگام استفاده از پنل کاربریست بطوری که بدون نیاز به هیچ گونه آموزشی از کلیه امکانات این پنل می‌توان استفاده کرد.

نرم‌افزار پخش مویرگی رایگان پایا
نرم افزار ویزیتور آنلاین پایا
سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

فروشگاه تخصصی

نرم افزار موبایل نیز که در اختیار مغازه داران و فروشگاه‌ها می‌باشد بر اساس نظرات و شرایط ساختاری بازاریابی مویرگی طراحی شده و کلیه قسمت‌های نرم افزار اعم از پنل کاربری که در اختیار شرکتهاست و نرم افزار موبایل که در اختیار مغازه داران است بر اساس ماه‌ها تحلیل و بررسی بازار طراحی و توسط تیم مجرب برنامه‌نویسی چه از لحاظ کاربردی و چه از لحاظ امنیت کاربران توسعه یافته.

سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

سامانه یکپارچه B2B

در کنار نرم افزاری که در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد یک نرم افزار برای ویزیتور‌ها و تحصیلداران نیز در نظر گرفته شده تا شرکتهای پخش مویرگی و تولیدکنندگانی که پخش مویرگی دارند و از ویزیتور و بازاریاب استفاده می‌کنند بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند.

دانلود نرم افزار پخش مویرگی رایگان
نرم افزار ویزیتور آنلاین پایا
سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

برای همه پلتفرم ها

وب اپلیکیشن یا برنامه تحت وب، نرم افزاری است که با استفاده از مرورگر وب و از طریق شبکه‌های محلی یا اینترنت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در اصل، وب اپلیکیشن‌ها برنامه‌هایی هستند که تنها از طریق وب قابل استفاده هستند. وب اپلیکیشن این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد که بدون نیاز به نصب نرم افزار از قابلیتهای آن استفاده کند.

سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

فروشگاهای زنجیره ای

فروشگاه‌های زنجیره ای، ارگانها و ادارات از جمله مراکزی هستند که به صورت روتین و از شرکتهای پخش مواد غذایی و تولیدکنندگان سفارش می‌دهند و خرید انجام می‌دهند. 

شما با استفاده از پنل مخصوص فروشگاه های زنجیره ای به راحتی میتوانید از صدها شرکت کالای خود را خرید کنید و یا اگر یک شرکت پخش مویرگی هستید کالاهای خود را با استاده از نرم افزار پخش مویرگی رایگان پایا در اختیار ارگانها و فروشگاه های زنجیره ای قرار دهید.

Untitled 6 1
نرم افزار حسابداری رایگان پایا
سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

حسابداری آنلاین

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان بدون محدودیت برای کامپیوتر نرم افزار پخش مویرگی رایگان پایا با در نظر گرفتن نیاز روز بازار برای شرکتهای پخش مویرگی سیستم حسابداری مجزایی برای این منظور در نظر گرفته که این قسمت نرم افزار نیز همانند دیگر بخش‌های نرم افزار آنلاین بوده و بصورت رایگان در اختیار شرکتهای پخش مویرگی قرار می‌گیرد.

پنل کاملاً حرفه ای

نرم افزاربرای شرکتهای پخش و تولید کننده گان کاملاً رایگان است و برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه ای نیست . برای استفاده از آن و دریافت نام کاربری و رمز عبور فقط کافیست با در سایت ثبت نام کنید.

نمایش ویزیتور روی نقشه

شما به راحتی می توانید تمامی ویزیتورها، تحصیلدار و موزعین و مشتریان خود رو بر روی نقشه مشاهده کرده و کنترل کاملی روی ویزیتور ها و موزعین خود بصورت آنلاین داشته باشید.

نرم افزار حسابداری​

نرم افزار سفارش مویرگی پایا این امکان را در اختیار شرکتهای پخش قرار داده که از سیستم حسابداری متصل به نرم افزار استفاده کنند و یا نرم افزار را به سیستم حسابداری خود لینک نمایید.

حذف واسطه

با حذف ویزیتور و بازاریاب حضوری و دریافت سفارشات کالاها بصورت مستقیم و آنلاین مدیریت بهتری بر روی سفارشات کالاهای خود داشته باشید و از اتلاف وقت و هزینه خود به میزان قابل توجهی جلوگیری کنید.

کمترین مرجوعی

در نرم افزار بازاریاب آنلاین پایا سفارش بصورت واقعی ثبت می شود و فروشگاه و مغازه دار به میل خود سفارش خود را ثبت می کند و هیچ فشاری از سمت بازاریاب و ویزیتور حضوری برای دریافت سفارش بیشتر نیست.

مسیربندی حرفه ای

با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی رایگان پایا به راحتی تقویم کاری و مسیریابی حرفه ای تعیین کرده و در صورت تعویض ویزیتور به راحتی می توانید با مسیربندی درست ویزیتور جدید را جایگزین کنید.

پشتیبانی بصورت مداوم

ما تمام تلاش خود را کرده ایم که در کنار ارائه یک سامانه کاملاً حرفه ای پشتیبانی قوی نیز برای سامانه پخش مویرگی رایگان پایا ارائه دهیم. تیم ما در طول هفته اماده خدمت رسانانی به دوستان گرامی می باشد.

سفارش در هر زمان

در هر زمان و هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید سفارش دهید ، سفارشات خود را ببینید ، مدیریت کنید و دیگر منتظر رسیدن ویزیتور و بازاریاب حضوری برای دریافت سفارشات در محل نباشید.

مدیریت نمایندگان فروش

با استفاده از نرم افزار مدیریت ویزیتور و بازاریاب پایا این امکان برای شرکتهای پخش مویرگی وجود دارد که کنترل کاملی ازجمله ردیابی را از ویزیتور و بازاریابان خود داشته باشند.

سامانه تخصصی فروش B2B

بهترین سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B

بهترین و کاملترین سامانه تخصصی فروش سازمانی B2B با قابلیت اتصال به نرم افزار ویزیتور آنلاین پایا با قابلیتهای ویژه خصوص ویزیتور‌ها و تحصیلداران و موزعین شرکت‌های پخش مویرگی

تولیدکننده
0 +
شرکتهای پخش
0 +
کالاها
0 +
برندها
0 +
Call Now Button