پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا

پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا

پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا در عین سادگی کلیه نیازهای یک شرکت تولیدی و پخش مویرگی را پوشش داده و به‌واسطه این ساختار کلیه روند سفارش از صفرتا صد، از ثبت سفارش توسط مغازه‌دار تا ارسال به انبار، میزان موجودی و رسیدن کالا به دست مغازه‌دار را می‌توان رصد کرد.

دیدگاه کلی که در مورد نرم‌افزار‌های مشابه وجود دارد کارکرد دشوار و پیچیده این‌گونه نرم‌افزارهاست که معضلی بزرگ برای مدیران این شرکت‌هاست. اولویت اصلی نرم‌افزار در عین کاربردی ساده بودن آن است به‌طوری‌که بدون نیاز به آموزش خاصی و با کمترین تخصص موردنیاز بتوان با نرم‌افزار به‌صورت راحت و روان کار کرد.

از دیگر مزایای نرم‌افزار برای شرکت‌ها پنل کاربری تحت وب است، این قابلیت این امکان را به مدیران شرکت‌ها می‌دهد که هر زمان و هرکجا که باشند با ورود به نرم‌افزار از میزان روند فروش شرکت خود به‌صورت مستقیم اطلاع پیدا کنند. این نرم‌افزار از قابلیت رسپانسیو بهره می‌برد یعنی با انواع تلفن‌های همراه و تبلت‌ها سازگار است.

یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب و کاربری نرم‌افزار دریافت پیام از طرف مغازه‌دار و پاسخ دادن به آن است. کارمندان شرکت هر زمان که وارد نرم‌افزار شود می‌تواند با چک کردن پیام‌های مشتریان خود مدیریت بهتری بر روند ثبت سفارش کالاها داشته راحت‌تر بتواند با مشتری در ساعات غیر اداری در تماس باشد.

امکانات پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا

داشبورد حرفه‌ای

اولین صفحه‌ای که در پنل کاربری سامانه پخش مویرگی پایا مقابلتان قرار می‌گیرد یک داشبورد حرفه‌ای و زیباست. شما در این داشبورد اطلاعات اولیه‌ای نظیر سفارش‌ها جدید، سفارش‌ها امروز، مشتریان جدید و مبلغ فروش روزانه را می‌توانید مشاهده کنید.

در زیر این آیتم‌ها دو نمودار وضعیت سفارش‌ها و میزان خرید بر اساس تاریخ بچشم می‌خورد که توسط آن‌ها شما می‌توانید مدیریت بهتری بر روی فروش و سفارش روزانه و زمان‌دار خود داشته باشید.

سفارش‌ها در پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا

در منو سفارش‌ها شما می‌توانید سفارش‌ها خود را که توسط موزعین و ویزیتورها و البته مشتریان به‌صورت مستقیم برای شما ارسال‌شده مدیریت کنید. با مراجعه به این منو لیست کامل سفارش‌ها شما قرار دارند که می‌توانید بر اساس تاریخ خاص از آن‌ها خروجی گرفته و با نمایش و باز کردن سفارش وضعیت آن را بسته به نوع برگ خرید تغییر دهید. نرمافزار پخش مویرگی رایگان

همچنین در این بخش به‌راحتی می‌توانید برگ خرید رسمی صادر کرده و یا از وضعیت پرداختی‌ها اطلاع حاصل کنید. ویرایش سفارش یکی دیگر از قابلیت‌های این بخش است و شما به‌راحتی می‌توانید تعداد کالاهای سفارش داده‌شده را ویرایش کنید، کالاها را حذف کنید و یا کالایی جدید به سفارش اضافه کنید.

ثبت کالا و انبارداری مویرگی رایگان نرمافزار پخش مویرگی پایا

در قسمت کالاها شما مدیریت کاملی بر روی قسمت‌های مهم انبارداری خود یعنی انبارها و تعداد کالاهای خودخواهید داشت. با واردشده به این منو و ثبت کالای جدید ابتدا باید برندهای زیرمجموعه شرکت خود و انبارهای ترخیص کالاهای خود را مشخص کنید.

در قسمت انبارها شما می‌توانید سقف فروشی برای انبار خود تعیین کنید و مشخص کنید که زمان ترخیص کالا از انبار مربوطه چگونه بوده و این انبار زیرمجموعه کدام‌یک از فروشندگان شما قرار می‌گیرد.

در قسمت ثبت کالا شما دسترسی کامل برای ثبت یک کالا و هر آنچه نیاز است ویزیتور شما در اختیار یک مشتری قرار دهد تا یک فروش خوب داشته باشد را در اختیار خواهید داشت. تعیین میزان خروجی کالا و تعیین قیمت بروز کالا ازجمله مواردی است که شما با مدیریت آن‌ها می‌توانید مدیریت کامل‌تری بر روی فروش خود داشته باشید.

تعریف و مدیریت ویزیتور و موزعین و سرپرستان فروش

با واردشده به این منو شما می‌توانید سرپرستان فروش و ویزیتور و موزعین خود را تعریف کنید. همان‌طور که میدانید سرپرست فروش یا سوپروایزر نیازمند تعدادی ویزیتور و موزع در زیرمجموعه خود است و شما ابتدا باید ویزیتورها و تحصیلدار و موزعین خود را در قیمت‌های مربوطه تعریف کرده و بعد از آن مبادرت به ثبت سوپروایزر کنید.

مسیر بندی ویزیتور و موزع ازجمله قابلیت‌های دیگری است که در پنل کاربری پخش مویرگی گنجانده‌شده است. در منو ویزیتورها و موزعین شما می‌توانید تقویم کاری کاربردی و حرفه‌ای برای ویزیتورهای خود تنظیم کنید.

اپلیکیشن پخش مواد غذایی

تعریف مشتری و مدیریت آن‌ها

در پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی شما در بخش مشتریان می‌توانید مشتریان خود را به‌صورت تکی و یا گروهی در پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی خود آپلود کرده و به‌صورت کامل مدیریت کنید.

در این بخش قسمت‌های متنوعی گنجانده سده تا شما بتوانید کارایی فروش خود را بالاتر برده و مدیریت بهتری بر مشتریان کلیدی خود داشته باشید. همچنین به‌راحتی می‌توانید محل مشتری را بر روی نقشه مشخص کنید تا دید کلی‌تری نسبت به تراکم مشتریان خود در مناطق تحت پوشش و فروش خود داشته باشید.

همچنین می‌توانید با وارد شدن به منو مشتریان فاکتورهای سفارش داده‌شده هر مشتری را به‌صورت کامل و با تمام جزیات مشاهده کرده و در صورت لزوم ویرایش و تغییر وضعیت دهید.

تعریف نماینده و مدیریت آن‌ها

بیشتر شرکت‌های بزرگ نمایندگان فروشی دارند که کالاهای آن‌ها را در شهرها و مناطق مختلف بفروش می‌رساند. شما در پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا با مراجعه به بخش نمایندگان می‌توانید نماینده برای هر منطقه و شهر و یا استان‌هایی که در آن فعالیت می‌کنید تعریف کنید. در بخش نمایندگان و با وارد شدن به داشبورد نماینده می‌توانید تمامی رخدادهای یک نماینده را رصد و در صورت لزوم مدیریت و ویرایش کنید.

مسیر یابی حرفه‌ای بر روی نقشه پخش مویرگی رایگان نرمافزار

ما در منو پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا نقشه را نیز مدنظر قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به این بخش می‌توانید کلیه مشتریان خود را در سطح کشوری بر روی نقشه مشاهده کرده و با کلیک بر روی هرکدام اطلاعات اولیه مربوط به مشتری را مشاهده کنید.

حسابداری رایگان نرمافزار پخش مویرگی حرفه‌ای

یکی از آیتم‌های جذاب و البته رایگان پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا حسابداری آن است که در منو پنل گنجانده‌شده و مستقیم به‌کل اطلاعات پنل متصل می‌باشد. حسابداری رایگان پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا با طراحی ساده و ظاهری حرفه‌ای و البته با امکانات نامحدود در اختیار شرکت‌های پخش قرارگرفته است.

شما با ورود به این بخش به‌راحتی می‌توانید کلیه امور حسابداری که یک شرکت پخش مویرگی موردنیاز است را انجام داده و مدیریت کاملی بر روی امور مالی و انبارداری خود داشته باشید.

نرم افزار کارا، آسه نرم افزار، دانلود فروش و پخش مویرگی راهکاران

مدیریت کاربران در پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی

یکی دیگر از بخش‌های مهم پنل کاربری نرم افزار پخش مویرگی پایا مدیریت کاربران است. شما در این بخش به‌راحتی می‌توانید دسترسی برای هر دسته از کارمندانی که قصد استفاده از پنل کاربری را دارند ایجاد کنید.