سامانه ویزیتو و بازاریاب رایگان آنلاین پایا

درباره ما

مجری اولین سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین کالاهای سوپرمارکتی و فروشگاهی در ایران

از زمان بوجود آمدن بازاریابی مویرگی تا به امروز که نزدیک به سه دهه از زمان آن می گذرد این صنعت از لحاظ ساختاری رشد قابل توجهی نداشته و همچنان مانند سالهای گذشته شرکتهای پخش و کارخانجات برای فروش محصولات خود بازاریاب به مغازه ها می فرستند که این امر خود با هزینه گزافی توام است. با توجه به اینکه در عصر تکنولوژی به سر می بریم، اما همچنان این صنعت در کشور بصورت کاتالوگ و ویزیتور حضوری انجام می شود با اینکه خریدار کاملاً با محصول مورد نظر آشناست و نیازی به معرفی دوباره ندارد و با توجه به اینکه حرفه فروش در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته یک شغل بروز و با درآمد بالاست اما متاسفانه بعلت ساختار نادرست و قدیمی فروش در ایران این صنعت با مشکلات عدیده ای مواجه است

استخدام ویزیتور و بازاریاب حضوری از دیرباز معظلی بزرگ برای همه شرکت های پخش و شرکت های تولید کننده مواد غذایی و محصولاتی که به بازاریاب و ویزیتور نیاز داشته اند بوده. با توجه به فروش تخصصی مویرگی و استفاده از افراد غیر متخصص به حیطه فروش مویرگی این صنعت را در شرایطی فرو برده که کماکان نام بازاریاب و ویزیتور کماکان از دیدگاه فروشندگان و شرکتهای پخش با ذهنیتی خوب در نظر گرفته نمی شود.

از این رو برای استخدام بازاریاب و ویزیتور پخش مویرگی شرکتها با چالش های فراوانی روبرو هستند. برای استخدام بازاریاب کارازمونده زمان فراوانی نیاز است که این زمان برای اکثر شرکت ها هزینه زیادی در بر دارد. همه این ها در صورتی که بازاریاب کارآزموده طلب حقوق بیشتری نسبت به دیگر هم رده های خود خواهد کرد.

از همه این موارد که بگذریم بازاریابی مویرگی دیگر آن نتیجه ای را که چند سال پیش میداد نمی دهد و اکثر فروشگاه ها ترجیح می دهند با ویزیتور و بازاریاب حضوری رودر رو نشوند و اکثر نیاز خود را بصورت تلفنی تهیه کنند.

لذا سامانه ویزیتور آنلاین پایا در نظر دارد تا انقلابی در صنعت بازارابی و مارکتینگ تمام محصولات انواع اصناف بوجود آورد و این امر محقق نمی شود مگر با تغییر ساختار روند بازاریابی مویرگی و ویزیتوری در این صنعت.اولویت اصلی سامانه بر کاربردی بودن و راحتی کار برای کاربران می باشد بطوری که تنها با چند کلیک ساده بتوان هم سفارش داد و هم از سفارش خود مطلع شوید.

شرکت حامی الکترونیک سینا با پیشبرد خدمات الکترونیک در عرصه صنعت و بازرگانی و همچنین با پر کردن خلا بازار در زمینه های خدمات انفورماتیک و فروش ، کار خود را آغاز کرد و با بهره مندی از کادری مجرب ، جوان و خلاق و با استفاده از مدیران کار آزموده و با تجربه در پیشبرد این امر مهم شروع کرد.

سامانه ثبت سفارش آنلاین پایا | درباره ما