نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی و ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگینرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

امکانات نرم‌افزار

امکاناتی که نرم‌افزار ویزیتور آنلاین و نرم‌افزار یکپارچه پخش مویرگی رایگان پایا در اختیار شما قرار می دهد

 • حذف ویزیتور و بازاریاب

  با حذف ویزیتور و بازاریاب حضوری و دریافت سفارشات کالاها بصورت مستقیم و آنلاین مدیریت بهتری بر روی سفارشات کالاهای خود داشته باشید و از اتلاف وقت و هزینه خود به میزان قابل توجهی جلوگیری کنید.

 • کمترین مرجوعی

  در نرم‌افزار بازاریاب آنلاین پایا سفارش بصورت واقعی ثبت می شود و فروشگاه و مغازه دار به میل خود سفارش خود را ثبت می کند و هیچ فشاری از سمت بازاریاب و ویزیتور حضوری برای دریافت سفارش بیشتر نیست.

 • حسابداری مجزا

  نرم‌افزار سفارش مویرگی پایا این امکان را در اختیار شرکتهای پخش قرار داده که از سیستم حسابداری متصل به نرم‌افزار استفاده کنند و یا نرم‌افزار را به سیستم حسابداری خود لینک نمایید.

 • پنل کاملا رایگان

  نرم‌افزار برای شرکتهای پخش و تولید کننده گان کاملاً رایگان است و برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه ای نیست . برای استفاده از آن و دریافت نام کاربری و رمز عبور فقط کافیست با در سایت ثبت نام کنید.

 • سفارش در هر زمان

  در هر زمان و هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید سفارش دهید ، سفارشات خود را ببینید ، مدیریت کنید و دیگر منتظر رسیدن ویزیتور و بازاریاب حضوری در محل نباشید.

 • مدیریت ویزیتور

  با استفاده از نرم‌افزار مدیریت ویزیتور و بازاریاب پایا این امکان برای شرکتهای پخش مویرگی وجود دارد که کنترل کاملی ازجمله ردیابی را از ویزیتور و بازاریابان خود داشته باشند.

ویژگی ها

برخی از ویژگی های سامانه ویزیتور آنلاین پایا

 • رابط کاربری آسان

  استفاده از سامانه بدون نیاز به آموزش

 • پنل کاربری تحت وب

  اجرا بر روی همه گوشیهای هوشمند

 • نرم‌افزار فروشگاه ها

  دریافت سفارش بصورت مستقیم از فروشگاه

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی
 • نرم‌افزار مدیریت ویزیتور

  نرم‌افزار پخش مویرگی تخصصی و رایگان

 • سامانه یکپارچه

  مدیریت سفارشات در هر دو اپلیکیشن

 • درگاه پرداخت اختصاصی

  امکان پرداخت بصورت نقدی و آنلاین

معرفی نرم‌افزار

تنها نرم‌افزار رایگان ویزیتور و بازاریاب آنلاین و نرم‌افزار یکپارچه پخش مویرگی محصولات فروشگاهی در کشور

ساختار نرم‌افزار

در نرم‌افزار پخش مویرگی رایگان آنلاین پایا یک پنل کاربری تحت وب در اختیار شرکت تولید کننده و شرکت پخش قرار می‌گیرد که با وارد شدن در این پنل کلیه روند سفارش کالا از فروشگاه که توسط نرم‌افزار موبایل انجام می شود را بصورت مستقیم و آنلاین می تواند مدیریت کند.مهمترین شعار نرم‌افزار بر سادگی و راحتی کاربر در هنگام استفاده از پنل کاربریست بطوری که بدون نیاز به هیچ گونه آموزشی از کلیه امکانات این پنل می توان استفاده کرد.

نرم‌افزار بازاریاب آنلاین پایا با حذف بازاریاب و ویزیتور حضوری در فروشگاها و سوپرمارکت ها و جایگزین کردن آن با یک نرم‌افزار آنلاین و بروز این صنعت را دستخوش تغییرات اساسی کرده، به نحوی که تغییر دیدگاه سنتی که در این عرصه وجود دارد جهت ارتقاع سطح بازار با یک دیدگاه مدرن و امروزی با توجه به عصر ارتباطات و اینترنت و اپ های متفاوت موبایل و تکنولوژی که اکنون با سرعت چشمگیری در حال رشد است اجتناب ناپذیر است.

جایگزین کردن بازاریاب حضوری با یک نرم‌افزار آنلاین این امکان را به شرکتهای تولیدی و پخش مواد غذایی می دهد که نه تنها هزینه های خود در بخش سفارشگیری کاهش دهند، بلکه استفاده از این نرم‌افزار می تواند تاثیر بسزایی در رشد تولیدات داخلی در دراز مدت داشته باشد.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگینرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

پنل کاربری تحت وب

ساختار نرم‌افزار در عین سادگی کلیه نیازهای یک شرکت تولیدی و پخش مویرگی را پوشش داده و به واسطه این ساختار کلیه روند سفارش از صفر تا صد، از ثبت سفارش توسط مغازه دار تا ارسال به انبار، میزان موجودی و رسیدن کالا به دست مغازه دار را می توان رصد کرد.

دیدگاه کلی که در مورد نرم‌افزار های مشابه وجود دارد کارکرد دشوار و پیچیده اینگونه نرم‌افزار هاست که معظلی بزرگ برای مدیران این شرکتهاست. اولویت اصلی نرم‌افزار در عین کاربردی ساده بودن آن است بطوری که بدون نیاز به آموزش خاصی و با کمترین تخصص مورد نیاز بتوان با نرم‌افزار بصورت راحت و روان کار کرد.

از دیگر مزایای نرم‌افزار برای شرکتها پنل کاربری تحت وب است ، این قابلیت این امکان را به مدیران شرکتها می دهد که هر زمان و هر کجا که باشند با ورود به نرم‌افزار از میزان روند فروش شرکت خود بصورت مستقیم اطلاع پیدا کنند. این نرم‌افزار از قابلیت رسپانسیو بهره می برد یعنی با انواع تلفنهای همراه و تبلت ها سازگارست.

یکی دیگر از قابلیتهای جذاب و کاربری نرم‌افزار دریافت پیام از طرف مغازه دار و پاسخ دادن به آن است. کارمندان شرکت هر زمان که وارد نرم‌افزار شود می تواند با چک کردن پیامهای مشتریان خود مدیریت بهتری بر روند ثبت سفارش کالاها داشته راحتتر بتواند با مشتری در ساعات غیر اداری در تماس باشد.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

نرم‌افزار فروشگاه ها

نرم‌افزار موبایل نیز که در اختیار مغازه داران و فروشگاه ها می باشد بر اساس نظرات و شرایط ساختاری بازاریابی مویرگی طراحی شده و کلیه قسمت های نرم‌افزار اعم از پنل کاربری که در اختیار شرکت هاست و نرم‌افزار موبایل که در اختیار مغازه داران است بر اساس ماه ها تحلیل و بررسی بازار طراحی و توسط تیم مجرب برنامه نویسی چه از لحاظ کاربردی و چه از لحاظ امنیت کاربران توسعه یافته.

معرفی نرم‌افزار به مغازه داران بر خلاف دیگر نرم‌افزار های موجود در بازار توسط تیم تبلیغات و بازاریابی پایا انجام می شود و شرکتهای تولیدی و پخش مویرگی هیچ گونه هزینه ای چه از لحاظ مادی و زمانی متقبل نخواهند شد و می توانند بدون هیچ گونه نگرانی از هزاران مغازه ، فروشگاه ، رستوران و سوپرمارکت که از این نرم‌افزار استفاده می کنند سفارش دریاف کنند و هزینه های سفارش گیری خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

لازم به ذکر است که نرم‌افزار یکپارچه پخش مویرگی پایا نزدیک به 20 صنف را تحت پوشش دارد که از جمله آنها می توان به سوپر مارکت، رستورانها، سفره‌خانه و قهوه‌خانه ها، داروخانه ها، لوازم‌آرایشی، آرایشگاه های زنانه و مردانه، قنادی، آبمیوه‌فروشی، هتل ها، مسافرخانه ها و هر صنفی که با ویزیتور و بازاریاب در ارتباط باشد را در بر می‌گیرد.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

نرم‌افزار مدیریت ویزیتور

در کنار نرم‌افزاری که در اختیار فروشگاه ها قرار می گیرد یک نرم‌افزار برای ویزیتور ها و تحصیلداران نیز در نظر گرفته شده تا شرکتهای پخش مویرگی و تولیدکنندگانی که پخش مویرگی دارند و از ویزیتور و بازاریاب استفاده می کنند بتوانند از این نرم‌افزار استفاده کنند.

این نرم‌افزار بگونه طراحی و تولید شده که همه نیاز های شرکت های پخش مویرگی و پخش سرد را در بر می گیرد. این نرم‌افزار این قابلیت را دارد که بصورت مستقیم با سامانه لینک شود و کلیه سفارشاتی که توسط ویزیتور در نرم‌افزار ثبت می شود توسط فروشگاه قابل رویت باشد.

از جمله امکانات دیگر که نرم‌افزار پخش مویرگی پایا داراست امکان استفاده آن توسط موزعین و تحصیلداران شرکت است. با توجه به یکپارچه بودن نرم‌افزار پایا این امکان در اختیار شرکت های پخش مویرگی قرار داده شده که بدون هیچ گونه هزینه ای از صفر تا صد فروش گرم و سرد خود را مدیریت کنند.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

وب اپلیکیشن

وب اپلیکیشن یا برنامه تحت وب، نرم‌افزاری است که با استفاده از مرورگر وب و از طریق شبکه های محلی یا اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. در اصل، وب اپلیکیشن ها برنامه هایی هستند که تنها از طریق وب قابل استفاده هستند. وب اپلیکیشن این امکان را برای کاربر فراهم می سازد که بدون نیاز به نصب نرم‌افزار از قابلیتهای آن استفاده کند.

با توجه به اینکه وب اپلیکیشن ها بر روی مرورگر اجرا می شوند و همین قابلیت باعث می شود که استفاده از نرم‌افزار هم از طریق گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد هم کامپیوتر های رو میزی. با استفاده از این قابلیت کاربر می تواند از هر جا و هر طریقی به پنل کاربری خود دسترسی داشته و خریدی لذت بخش انجام دهد.

با استفاده از وب اپلیکیشن پایا کاربر می تواند بدون نصب نرم‌افزار اصلی از کلیه امکانات نرم‌افزار ویزیتور آنلاین پایا استفاده کند. استفاده از گوشی های آیفون بدون نصب اپلیکیشن از قابلیت های دیگر وب اپلیکیشن است.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

فروشگاه های زنجیره ای

فروشگاه های زنجیره ای، ارگانها و ادارات از جمله مراکزی هستند که به صورت روتین و از شرکتهای پخش مواد غذایی و تولیدکنندگان محصولات سوپر مارکتی سفارش می دهند و خرید انجام می دهند. سامانه ویزیتور آنلاین پایا این امکان را برای شرکت های پخش مویرگی فراهم آورده تا با استفاده از پنل مخصوص فروشگاه های زنجیره ای سفارشات خود را از این گونه مشتریان خود دریافت نمایند.

از قابلیت های این پنل استفاده راحت و البته کاربردی آن برای فروشگاه های رنجیره ای و البته تعریف شعب و انبار می باشد تا مدیریت فروشگاه کنترل کاملی بر روی سفارشات کلی و جزیی خود داشته باشد.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

سیستم حسابداری

نرم‌افزار ویزیتور آنلاین پایا با در نظر گرفتن نیاز روز بازار برای شرکتهای پخش مویرگی سیستم حسابداری مجزایی برای این منظور در نظر گرفته که این قسمت نرم‌افزار نیز همانند دیگر بخش های نرم‌افزار آنلاین بوده و بصورت رایگان در اختیار شرکتهای پخش مویرگی قرار می گیرد.

در نرم‌افزار بازاریاب آنلاین پایا این قابلیت نیز گنجانده شده که شرکتهای پخش مویرگی در صورتی که از نرم‌افزار حسابداری دیگری استفاده می کنند، بتوانند نرم‌افزار حسابداری خود را به نرم‌افزار متصل نمایند و یا در هر زمان خروجی مخصوص نرم‌افزار حسابداری خود را از پنل کاربری خود استخراج کرده و به سیستم حسابداری خود وارد نمایند.

از مهمترین قابلیت های سیستم حسابداری نرم‌افزار پایا کاربردی بودن و راحتی استفاده از آن است به طوریکه با کمترین آموزش نیز می توانید به کلیت سیستم حسابداری و نرم‌افزار ارتباط برقرار کرده و از امکانات آن بهره مند شد.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

اعطای نمایندگی فعال

با توجه به رشد روز افزون این گونه کسب و کارهای آنلاین و ساختار جغرافیایی کشور، ارائه خدمات برای شرکتهای پخش مویرگی و تولید کنند گان در شهرستانها در بعضی مناطق با دشواری هایی روبروست که نرم‌افزار آنلاین پایا با دارا بودن امکانات بی نظیر به راحتی می توانید این خلاء را پر کند.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی و ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا جهت گسترش کسب و کار خود و در اختیار قرار دادن امکانات نرم‌افزار برای دیگر شرکتهای پخش مویرگی و فروشگاه ها از کلیه علاقمندان جهت اعطای نمایندگی در سراسر کشور دعوت به عمل می آورد.

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

نمایش ویدیو

معرفی سامانه پخش مویرگی و ویزیتور آنلاین پایا

تصاویر اپلیکیشن ها

معرفی اپلیکیشن پخش مویرگی و ویزیتور آنلاین پایا

تیم ما

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

محمد مهکی

محمد مهکی

مدیرعامل

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

فرزانه متقی

فرزانه متقی

مدیر بازرگانی

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

نیلوفر حسین پور

نیلوفر حسین پور

مدیر داخلی

جون دون برنامه نویس at paya

میثم عظیمی

میثم عظیمی

مدیر پروژه

0

شرکت های همکار

0 K

برندها

0

نمایندگان

0 K

فروشگاه ها

نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

وبلاگ

هر آنچه که باید در مورد بارازیابی مویرگی دانست

دانلود اپلیکیشن پایا

مخصوص مغزه داران و فروشگاه ها

دانلود اپلیکیشن ویزیتور

مخصوص پخش مویرگی و ویزیتور ها

هزینه استفاده از نرم‌افزار

هر آنچه که شما باید در قبال استفاده از نرم‌افزار پرداخت کنید

 • حسابداری

 • رایگان


 • تعریف سندنامحدود

 • تعداد کاربرنامحدود

 • مدت زمان استفادهنامحدود

 • نوع اتصالآنلاین

 • کاربریحرفه ای و راحت

 • اطلاعات بیشتر
 • نرم‌افزار پخش مویرگی

 • رایگان


 • تعداد سفارشاتنامحدود

 • تعریف ویزیتورنامحدود

 • تعریف تحصیلدار نامحدود

 • تعداد نمایندهنامحدود

 • استانهای تحت پوششتمام کشور

 • اطلاعات بیشتر
نرم‌افزار رایگان پخش مویرگی

ارتباط با ما

جهت مشاوره در مورد فروش محصولات و کالای تجاری خود با ما در تماس باشید

صحیح
کادر ها را پر کنید
صحیح
کادر ها را پر کنید
صحیح
لطفا ایمیل را وارد کنید
صحیح
لطفا متن دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

از ما انتقاد کنید حتی به قصد تخریب