سامانه ویزیتو و بازاریاب رایگان آنلاین پایا

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت و اپلیکیشن سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هنگام استفاده از پروفایل شخصی جهت ثبت سفارش کالا، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی برای کاربران محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سامانه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در حساب کاربری خود درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا اقدام کند.همچنین از آنجا که سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا یک وب‌سایت سفارش گیری آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید و سفارش کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

کالاهای ارایه شده در اپلیکیشن سامانه، توسط برخی فروشندگان با سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا همکاری می‌کنند و کالاهای خود را به‌واسطه این سامانه، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که کالا خود را در اپلیکیشن سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش کالا بر عهده فروشندگان است.

- فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در اپلیکیشن عرضه می‌شود، توسط فروشنده ارسال می‌شود.

- خریدار تا مرحله ارسال به انبار حق کنسل کردن سفارش خود را دارد در غیر اینصورت کلیه زیانهای مالی بابت ارسال کالا توسط فروشنده بر عهده خریدار می باشد.

- میزان حداقل خرید، توسط فروشنده مشخص می شود

- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به کالاهای فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

- کلیه تخفیفاتی که بر روی کالاها در سامانه می باشد توسط خریدار داده شده و سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هیچ گونه کالایی در سامانه ندارد و هیچ گونه تخفیفی بصورت جداگانه بر روی کالاهای قرار نخواهد داد.

- سیستم کیف پول که مختص خریداران است توسط سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا ارائه شده است.

- کلیه خدمات فروش کالاهای اعم از عودت کالا،اشانتیون،حمل و نقل و هر آنچه که در سیستم خرید و فروش مویرگی انجام می شود توسط فروشنده بوده و سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هیچ گونه مسئولیتی در قبال اینگونه خدمات ندارد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا به صورت الکترونیکی (سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا برای اعضای سامانه پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا جزئی از اموال سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست کالاها، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا کالاهایی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.payacom.com و www.payacom.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.payacom.com و www.payacom.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@payacom.com اطلاع دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

- سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از کالاهای به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا محفوظ است. و مشتری با ورود به سایت سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند. همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

- امکان پرداخت آنلاین به هیچ وجه در سامانه وجود ندارد و کلیه سفارشات در محل تصویه خواهند شد.

- از آنجا که سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا یک وب‌سایت عمده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد کم، مغایر با هدف مصرف خریدار است، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام کمی همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش مشتریان ابتدا توسط شرکت فروشنده بررسی و در صورت تایید، پردازش گردد.

- لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی توسط شرکت فروشنده، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که شرکت فروشنده فاکتور خریدار و یا مشتری را تایید کرده باشه و بدیهی است که سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

کلیه خسارات ناشی از حمل و نقل کالای سفارش داده شده توسط مشتری بر عهده شرکت توزیع کننده کالا می باشد و سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال حمل و نقل کالا را ندارد.

محتوا

سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده کالاهای استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا تضمین نمی‏‌کند که توصیفات کالا و یا دیگر مطالب مندرج در سامانه عاری از خطا باشد. اگر کالا ارائه شده توسط شرکت فروشنده دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، رفع ابهام با تیم حمل و نقل شرکت فروشنده (موزع) می باشد.

سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سامانه را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. سایت سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا تعلق دارد.

نمایندگی

سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا اطلاع دهید. در حال حاضر سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا در شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس، تنها خدمات ارسال و تحویل سفارش را از طریق مراکز توزیع و پخش خوذ شرکتها انجام می‌ شود و برای سفارش تنها باید به اپلیکیشن سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش کالاهای آرایشی و بهداشتی

- اطلاعات هر کالا آرایشی بهداشتی در سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب¬‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

- درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از کالاهای آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا کالا، تمامی مسئولیت¬‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

- سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده کالاهای آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و ...) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

سامانه ویزیتور و بازاریاب آنلاین پایا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.