بهترین نرم افزار پخش مویرگی

بهترین نرم افزار پخش مویرگی برای شرکت های پخش مویرگی و شرکتهایی که با ویزیتور و بازاریاب فروششان را انجام می دهند.

نرم‌افزار پخش مویرگی رایگان پایا
نرم‌افزار پخش مویرگی رایگان پایا
بهترین نرم افزار پخش مویرگی

ساختار نرم‌افزار

در نرم‌افزار پخش مویرگی رایگان آنلاین پایا یک پنل کاربری تحت وب در اختیار شرکت تولید کننده و شرکت پخش قرار می‌گیرد که با وارد شدن در این پنل کلیه روند سفارش کالا از فروشگاه که توسط نرم‌افزار موبایل انجام می‌شود را بصورت مستقیم و آنلاین می‌تواند مدیریت کند. مهمترین شعار نرم‌افزار بر سادگی و راحتی کاربر در هنگام استفاده از پنل کاربریست بطوری که بدون نیاز به هیچ گونه آموزشی از کلیه امکانات این پنل می‌توان استفاده کرد.

بهترین نرم افزار پخش مویرگی

پنل کاربری تحت وب

ساختار نرم‌افزار در عین سادگی کلیه نیازهای یک شرکت تولیدی و پخش مویرگی را پوشش داده و به واسطه این ساختار کلیه روند سفارش از صفر تا صد، از ثبت سفارش توسط مغازه دار تا ارسال به انبار، میزان موجودی و رسیدن کالا به دست مغازه دار را می‌توان رصد کرد.

نرم‌افزار پخش مویرگی رایگان پایا
نرم افزار ویزیتور آنلاین پایا
بهترین نرم افزار پخش مویرگی

نرم‌افزار فروشگاه ها

نرم‌افزار موبایل نیز که در اختیار مغازه داران و فروشگاه‌ها می‌باشد بر اساس نظرات و شرایط ساختاری بازاریابی مویرگی طراحی شده و کلیه قسمت‌های نرم‌افزار اعم از پنل کاربری که در اختیار شرکت هاست و نرم‌افزار موبایل که در اختیار مغازه داران است بر اساس ماه‌ها تحلیل و بررسی بازار طراحی و توسط تیم مجرب برنامه‌نویسی چه از لحاظ کاربردی و چه از لحاظ امنیت کاربران توسعه یافته.

نرم‌افزار پخش مویرگی

در کنار نرم‌افزاری که در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد یک نرم‌افزار برای ویزیتور‌ها و تحصیلداران نیز در نظر گرفته شده تا شرکتهای پخش مویرگی و تولیدکنندگانی که پخش مویرگی دارند و از ویزیتور و بازاریاب استفاده می‌کنند بتوانند از این نرم‌افزار استفاده کنند.

دانلود نرم افزار پخش مویرگی رایگان
نرم افزار ویزیتور آنلاین پایا
بهترین نرم افزار پخش مویرگی

وب اپلیکیشن

وب اپلیکیشن یا برنامه تحت وب، نرم‌افزاری است که با استفاده از مرورگر وب و از طریق شبکه‌های محلی یا اینترنت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اصل، وب اپلیکیشن‌ها برنامه‌هایی هستند که تنها از طریق وب قابل استفاده هستند. وب اپلیکیشن این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد که بدون نیاز به نصب نرم‌افزار از قابلیتهای آن استفاده کند.

بهترین نرم افزار پخش مویرگی

فروشگاهای زنجیره ای

فروشگاه‌های زنجیره ای، ارگانها و ادارات از جمله مراکزی هستند که به صورت روتین و از شرکتهای پخش مواد غذایی و تولیدکنندگان سفارش می‌دهند و خرید انجام می‌دهند. 

Untitled 6 1
نرم افزار حسابداری رایگان پایا
بهترین نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار حسابداری

نرم‌افزار ویزیتور آنلاین پایا با در نظر گرفتن نیاز روز بازار برای شرکتهای پخش مویرگی سیستم حسابداری مجزایی برای این منظور در نظر گرفته که این قسمت نرم‌افزار نیز همانند دیگر بخش‌های نرم‌افزار آنلاین بوده و بصورت رایگان در اختیار شرکتهای پخش مویرگی قرار می‌گیرد.

پنل کاملاً حرفه ای رایگان

نرم‌افزار برای شرکتهای پخش و تولید کننده گان کاملاً رایگان است و برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه ای نیست . برای استفاده از آن و دریافت نام کاربری و رمز عبور فقط کافیست با در سایت ثبت نام کنید.

مدیریت ویزیتور

با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی رایگان پایا این امکان برای شرکتهای پخش مویرگی فراهم شده تا به راحتی بتوانند کنترل کاملی از جمله مسیریابی و نمایش بر روی نقشه را بر روی ویزیتورها خود داشته باشند.

نرم افزار حسابداری رایگان​

نرم‌افزار سفارش مویرگی پایا این امکان را در اختیار شرکتهای پخش قرار داده که از سیستم حسابداری متصل به نرم‌افزار استفاده کنند و یا نرم‌افزار را به سیستم حسابداری خود لینک نمایید.

حذف ویزیتور و بازاریاب

با حذف ویزیتور و بازاریاب حضوری و دریافت سفارشات کالاها بصورت مستقیم و آنلاین مدیریت بهتری بر روی سفارشات کالاهای خود داشته باشید و از اتلاف وقت و هزینه خود به میزان قابل توجهی جلوگیری کنید.

کمترین مرجوعی

در نرم‌افزار بازاریاب آنلاین پایا سفارش بصورت واقعی ثبت می شود و فروشگاه و مغازه دار به میل خود سفارش خود را ثبت می کند و هیچ فشاری از سمت بازاریاب و ویزیتور حضوری برای دریافت سفارش بیشتر نیست.

مسیربندی حرفه ای

با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی پایا به راحتی تقویم کاری و مسیریابی حرفه ای تعیین کرده و در صورا تعویض ویزیتور به راحتی میتوانید با مسیربندی درست ویزیتور جدید را جایگزین کنید.

نرم افزارهای متنوع

سامانه پخش مویرگی پایا با ارائه انواع نرم افزارهای متنوع و کاربردی شامل : نرم افزار پخش مویرگی، نرم افزار ویزیتور آنلاین و نرم افزار مدیریت پنل کاربری کمک شایانی به راحتی کار شما می کند.

سفارش در هر زمان

در هر زمان و هر کجا که به اینترنت دسترسی دارید سفارش دهید ، سفارشات خود را ببینید ، مدیریت کنید و دیگر منتظر رسیدن ویزیتور و بازاریاب حضوری در محل نباشید.

مدیریت ویزیتور

با استفاده از نرم‌افزار مدیریت ویزیتور و بازاریاب پایا این امکان برای شرکتهای پخش مویرگی وجود دارد که کنترل کاملی ازجمله ردیابی را از ویزیتور و بازاریابان خود داشته باشند.

سامانه ویزیتور آنلاین پایا

بهترین نرم افزار پخش مویرگی رایگان

بهترین نرم افزار پخش مویرگی رایگان با قابلیت اتصال به نرم‌افزار ویزیتور آنلاین پایا با قابلیتهای ویژه خصوص ویزیتور‌ها و تحصیلداران و موزعین شرکت‌های پخش مویرگی

شرکتها
0 +
فروشگاه ها​
0 +
کالاها
0 +
دانلود
0 +
Call Now Button